Indi™ komunikačná pomôcka na hlasový výstup - počítač s Windows 10

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
Tobii Touch zariadenia > Indi™ komunikačná pomôcka na hlasový výstup - počítač s Windows 10
 

Indi™ komunikačná pomôcka na hlasový výstup - počítač s Windows 10

Prenosný osobný počítač s Windows 10 Pro - dotyková komunikačná pomôcka na hlasový výstup, špeciálne navrhnutý pre užívateľov s narušenou alebo žiadnou rečou (Autizmus, Afázia, a iné). Podmienka: zakúpiť Communicator 5 Gold.
1.260,00 €
:
 

Indi™ navrhnutý špeciálne pre alternatívnu komunikáciu (AAK).                                                       


Podmienka: dodanie zariadenia Indi™ je podmienené kúpou špeciálneho komunikačného programu na hlasový výstup Communicator 5 Gold (menu programu v EN) + Slovenský hlas Laura číta jasne a zrozumiteľne v SK jazyku, SK klávesnica + možnosť dokúpiť a nainštalovať aj program Grid 3.

Možnosť fakturácia pomôcky: ako celok alebo ako počítač (1 260€) + špeciálny program Communicator 5 Gold na hlasový výstup


PREHĽAD
Čím je Indi jedinečné?
Indi  s nadčasovým, elegantným perleťovo-bielym, moderným dizajnom, ergonomickým zakrivením,  vsadenými špeciálnymi reproduktormi, s motnosťou len 765 g, obrazovkou 25.65 cm pohodlne a dobre sadne do rúk užívateľa, čo umožňuje jeho ľahké prenášanie a nepretržité celodenné používanie.

Rečový tablet s Windows 10 je dodávaný so špeciálnym softvérom pre AAK / náhradnú komunikáciu a s jasným čistým slovenským hlasom Laura.


Prečo Indi ? Odbornosť a skúsenosti, ktorým môžete dôverovať.
Indi je inovatívny výsledok práce veľmi skúseného tímu spoločnosti Tobii Dynavox. Zložený z pedagógov, klinických lekárov, doktorov, inžinierov a odborníkov, ktorí využili svoj potenciál, nadšenie a postoj, aby našli riešenie pre užívateľov s narušenou, alebo žiadnou rečou, aby im pomohli komunikovať s rodinou, okolím, vzdelávať sa a mohli žiť plnohodnotnejší a nezávislejší život.


Užívateľ s Indi bude vypočutý.
Integrované kvalitné reproduktory prehrajú zvuk jasne a zrozumiteľne komukoľvek, s kým hovoríte bez ohľadu na jeho pozícii. Vďaka ideálnemu umiestneniu reproduktorov v hornej časti tabletu, sa nemusíte obávať, že by ste ich  zakryli rukami alebo puzdrom. Mimoriadne hlasné reproduktory zaručujú, že budete vypočutý kdekoľvek práve ste - v obchode s potravinami, na ihrisku alebo dokonca aj na futbale!


Prístupové metódy.
Skenovanie spínačom, myš, dotykové klávesy a pod. Indi má dva konektory Micro USB 2.0 a jeden konektor Micro USB 3.0, rozhranie Bluetooth 4.0 / BLE, ktoré podporuje Bluetooth a Bluetooth spínače na skenovanie, ale neobsahuje prepínacie porty.  Indi ponúka viacero spôsobov individuálneho nastavenia podľa potrieb užívateľa.


Indi je kompletné riešenie, ktoré umožňuje komunikovať, ovládať prostredie okolo Vás, pristupovať k tisíckam aplikácií systému Windows, byť sociálne aktívny a udržiavať kontakt s priateľmi a rodinou.

  • ECU / IR - Indi je vybavený so zabudovaným infračerveným rozhraním (IR) a schopnosťou riadenie životného prostredia (ECU), ktoré Vám umožní ovládať okolie. Zapnite alebo vypnite televíziu, prepnite kanál alebo napíšte správu, a ešte oveľa viac!
  • Windows platforma ktorú poznáte - Indi beží na systéme Windows 10.  Budete môcť surfovať po internete a pracovať s akýmikoľvek inými aplikáciámi Windows, ktoré už používate alebo by ste chceli vyskúšať.
  • Ostaňte spoločenský - s Indi máte prístup ku všetkým Vašim obľúbeným stránkam sociálnych médií ako sú Facebook, Twitter a YouTube. Tiež je možné posielať správy a e-maily - všetko z Vášho rečového tabletu Indi.
  • Viac než len komunikačné zariadenie - Indi je vybavená kamerami orientovanými na zadnú a prednú stranu, takže máte možnosť natočiť si videá, taktiež máte prístup k hrám, hudbe a filmom z internetu atď.


Možnosť dokúpiť príslušenstvo:
Ochranný cestovný bag, ochranné puzdro ( k dispozícii v troch rôznych farbách - modrá, ružová, sivá), stojan, držiak, ramenný popruh.

 

Type/Model Tobii Dynavox Indi
Operačný systém Microsoft® Windows 10 Pro
Obrazovka 10.1" (25.65 cm)
Obrazovka rozlíšenie 1920 x 1200 px
Touch / dotykový panel   Multi point Capacitive Touch
Hmotnosť 765 g
Rozmery 9.6 x 6.9 x 1.4 in 
(24.4 x 17.6 x 3.5 cm)
Reproduktory 2 × 31mm
4 ohm, 3.5 W
Mikrofón 1 × Analog Microphone
Processor Intel Atom Z8350 – 4 cores, 2MB cache, 1.92Ghz
RAM 4 GB RAM
Flash Storage 64 GB eMMC
Connectors 2x-  Micro-B USB 2.0  /  1x-  Micro-B USB 3.0
Headphone/microphone jack
12 VDC Charging port
Infrared (IR) Wideband learning infrared remote center
 
 
 
 
"INDI" PRENOSNÝ OSOBNÝ POČÍTAČ - AAK / ALTERNATÍVNA A AUGMENTATÍVNA KOMUNIKÁCIA
indi-spolocna-deti.JPG