Download SymWriter

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
 

SymWriter

A./ Skušobnú verziu programu SymWriter (funguje 21 dní) si môžete stiahnuť tu.

Manuál k programu Symwriter je súčasťou každého nainštalovaného programu a skúšobnej verzie nájdete na úvodnej obrazovke.

Kompatibilita programu: s Windows 7, 8, 8.1/ SK a Windows 10/CZ.
Upozornenie: Pri novom Windows 10/SK je databáza obrázkov v češtine, ale menu programu je zatiaľ len v angličtine (výrobca to rieši, nevieme kedy bude aktualizované).


B./ Ak máte zakúpený lic.kľúč, postupujte takto:

1) stiahnite do svojho počítača (napríklad na plochu) poslednú verziu SymWriter z tohoto odkazu:
http://download.widgit.com/symwriter/?_route_=support/symwriter/download/ 

(dbajte na to, aby ste stiahli skutočne českú verziu – pokiaľ sa text na webe nezobrazuje v češtine, je treba kliknúť na českú vlajku - tak sa dostanete na českú verziu).

2) Inštalujte ju spustením stiahnutého súboru – instalačný program Vás  bude viesť krok za krokom.

3) Program aktivujete  zakúpeným sériovým číslom (je uvedené na faktúre) rovno pri inštalácii, program Vás opäť bude viesť. To isté urobte na všetkých počítačoch, kam budete instalovať program, napr. ak máte zakúpené licencie na viac PC.
Pokiaľ ste už pred zakúpením inštalovali skúšobnú DEMO verziu, potom na PC v ponuke Štart /Programy nájdite program Widgit a v ňom Widgit Product Activator a potom postupujte podľa manuálu Aktivacia produktov Widgit (v prílohe).

4) Manuál je dostupný priamo v programe (na úvodnej obrazovke pri spustení programu je tlačítko nazvané Manuál). Manuál je v .pdf, môžete si ho uložit, prípadne vytlačiť.

V prípade otázok, nejasností nás neváhajte kontaktovať emailom (píšte bez medzier) info @ adros.sk, alebo telefonicky 0911 135252.                                                                      .....viac info o programe TU

 

SymWriter - Moja prvá myš

Program je vhodný aj pre prácu s dotykovou obrazovkou. Začínajú postupne s pohybom myši, klikaním a nakoniec ťahaním. Pomocou tohto jednoduchého programu sa môžu aj veľmi malé deti učiť pracovať s počítačovou myšou. Hodí sa pre rozvoj reči u malých detí, ale aj u detí s ťažším mentálnym postihnutím.

Vhodný program pre prácu napr. s malými deťmi s
autizmom - úlohy sú jednoduché, dieťa ich pochopí bez dlhých slovných inštrukcií a po splnení úlohy je odmenené animáciou a zvukom. Program vytvorili hlavný tvorcovia programu SymWriter.


Vyskúšajte, stiahnite si DEMO verziu zdarma na 6 dní: