Sensory Eye FX

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
 

Sensory Eye FX

Sensory Eye FX je výučbový programový balík s 30-timi hrami/aktivitami (5 zmyslových levelov Eye-FX), ktoré...
Vaša cena: 939,00 €
 

Sensory Eye FX je výučbový programový balík s 30-timi hrami/aktivitami (obsahuje 5 zmyslových levelov Eye  FX). Určený pre užívateľov, ktorí sa začínajú učiť pracovať s technológiou bezdotykového ovládania počítača očami. 

Hry zábavným spôsobom naučia klientov ako ovládať PC bezdotykovo-pohľadom. Každá aktivita vyvíja inú zručnosť, od príčiny po následky,  až po ovládanie prostredia pomocou očí. Jednotlivé aktivity sú podfarbené buď príjemnou hudbou, alebo vydavajú zvuky (lietajúci had z farebných guľôčiek, praskajuce balóniky, zvieratka, pexeso atď.)

Aktivity sú určené pre použitie bez nutnosti kalibrácie očí. Užívatelia si môžu rozvíjať svoje zručnosti na sledovanie, cielenie, výber a rozvoj kreatívnych schopností pomocou aktivít ako je napr. maľovanie, vytváranie vzorov alebo hranie na hudobných nástrojoch na obrazovke. Každá aktivita je sprevádzaná hudbou.

Program je možné ovládať nielen očami, ale aj dotykom alebo počítačovou myšou.

 

 

Zmyslové Úrovne:

Úroveň 1: Prázdna obrazovka - Zaujatie

Aktivity prvej úrovni umožňujú skúmať príčinu a následok– keď sa pozriete na obrazovku, za príjemnej hudby vytvoríte a roztancujete napr. farebného hada alebo spustíte nejakú aktivitu. Keď pohľad odvrátite, aktivita sa ukončí. 
Úroveň 2: Presun objektu

Aktivity pre presun objektu, ako napr. praskanie balónikov, sú založené na metóde oneskorenia a základného cielenia– tu sa naučíte ako pohľad  aktivuje odozvu v určitej oblasti obrazovky. 

Úroveň 3: Zameranie v oblasti

Schopnosť zacieliť na konkrétne oblasti obrazovky je dôležitým krokom v ovládaní kurzora myši. Fixáciou pohľadu dosiahnete vyššiu úroveň kontroly a presnosti. Ak napr. zameriate svoj pohľad na zvieratká, tie Vás obmenia zvukom, ktorý je pre ne charakteristický.
Úroveň 4: Aktívne objavovanie

Je dôležité, aby bol klient motivovaný zapojiť sa do aktivity na obrazovke. Aktívne objavovanie podporuje klienta, aby využíval celú plochu obrazovky a popritom sa bavil. Strieľanie do terčov, hranie na klavíri, či maľovanie. 
Úroveň 5: Cielené zameranie

Aktivity cieleného zamerania, ako napr. pexeso, či poletujúca včielka,  pomáhajú klientovi dosiahnuť väčšiu kontrolu, vyšší stupeň presnosti a podrobnejšie pochopiť funkciu oneskorenia. 

 

Info: Popis v anglickom jazyku. Intuitivne a jdenoduché ovládanie. Manuál v slovenskom jazyku.
Licencia: 1 PC pre Windows
* Licencia - 1 aktivácia na jednom zariadení užívateľa, nie je prenosná.