ClaroRead program pre dyslektikov a dysgrafikov - pre Windows

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
Úvod > Softvér ClaroRead pre dyslektikov, dysgrafikov > ClaroRead program pre dyslektikov a dysgrafikov - pre Windows
 

ClaroRead program pre dyslektikov a dysgrafikov - pre Windows

ClaroRead špeciálny program pre dyslektikov a dysgrafikov je určený pre ľudí, ktorí majú ťažkosti pri čítaní a písaní. ClaroRead číta zobrazený text slovenským hlasom,...
389,00 €
:
 

ClaroRead špecálny program pre dyslektikov a dysgrafikov je určený pre ľudí, ktorí majú ťažkosti pri čítaní a písaní. ClaroRead pre Windows číta zobrazený text slovenským hlasom, zároveň čítaný text na obrazovke počítača zvýrazňuje, a prepája tak hovorenú a písanú podobu slova.
Program dokáže prečítať dokumenty vo formátoch Word, PDF alebo HTML a prečítaný text uložiť do audio a video súboru. Predikciou textu a slovných synoným pri písaní vo Worde pomáha zlepšovať písomný prejav.

Program pre bežných užívateľov (dyslektikov) je dodávaný v dvoch verziách, ClaroRead Standard a ClaroRead Plus.

  • ClaroRead Standard je najpredávanejšia plne funkčná verzia sa syntézou v slovenčine, nemčine a angličtine. Nevie pracovať so skenerom.
  • ClaroRead Plus dokáže pracovať so skenerom a vie teda rozpoznať text z naskenované knihy, prípadne z obrázkového formátu PDF. Verziu Plus je potrebné nainštalovať a je možné ho používať len na tom počítači, kde je nainštalovaný.
  • ClaroRead Pro profesionálna verzia je určená pre digitalizačné strediská, špeciálne školy a centrá podpory študentov s SVP. Verzia Pro je vylepšenou verziou Štandard. Má výraznejšiu podporu prevodu skenovaných predlôh do sprístupneného formátu PDF. 

Technické údaje:

  • pre OS Windows 8, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • pripojené reproduktory alebo sluchatká
  • pripojenie skeneru k verzii Plus a Pro


Vyskúšajte nezáväzne 15 dňovú DEMO verziu programo ClaroRead Zdarma.
https://www.clarosoftware.com/demo