Písanie – analýza a syntéza čítania a písania, CZ

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
Méďa, Altík, Petit softvér > Písanie – analýza a syntéza čítania a písania, CZ
 

Písanie – analýza a syntéza čítania a písania, CZ

Program na precvičovanie skladania písmen, či slabík do slov, alebo viet. Vhodný pre deti, ktoré majú problémy s čítaním a písaním, ...
42,00 €
:
 

Program na precvičovanie skladania písmen, či slabík do slov, alebo viet. Vhodný pre deti, ktoré majú problémy s čítaním a písaním, s vývojovou dysfáziou, dyslexiou, dysgrafiou i s ľahším postihnutím. Program ma pripravených 811 slov a 224 viet so zvukovým doprovodom. Môžete si sami vytvárať a uložiť nové slová a vety.

Program na precvičovanie skladania písmen, či slabík do slov, alebo viet. Vhodný pre deti, ktoré majú problémy s čítaním a písaním, s DMO, vývojovou dysfáziou, dyslexiou, dysgrafiou i s ľahším postihnutím. Program bol pôvodne určený pre klientov s afáziou. Program obsahuje 811 slov a 224 viet so zvukovým doprovodom. Umožňuje vytvárať a ukladať nové slová a vety. Klient má na výber pomiešané všetky prvky (písmená, slabiky a slová), z ktorých sa má celok zložiť. Výberom si precvičuje ich správne zoradenie. Práca s predlohou, alebo aj bez nej. Možnosť samostatnej práce. Ovládanie je jednoduché a intuitívne. Základné ovládanie je možné aj pomocou jedinej klávesy, pre osoby s ťažkým telesným postihnutím.

 


Jazyk: český

 Licencia:
              - rodina / s postihnutím jedinca, cenovo najvyhodnejšia
              - 1 PC
              - multilicencia / pre školy a inštitúcie