22 hier, SK

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
 

22 hier, SK

Program 22 hier - logika, postreh, matematika, písmenká, pamäť je ideálny program spájajúci hru, zábavu s učením a výchovou.
33,00 €
:
 

Popis:
Program 22 hier - logika, postreh, matematika, písmenká, pamäť je ideálny program spájajúci hru, zábavu s učením a výchovou. Program 22 hier rozvíja zmyslové a rozumové vnímanie, rečové a poznávacie schopnosti, logické myslenie, pamäť, predstavivosť a postreh detí. Pomocou nastavenia úrovni u jednotlivých hier je možné program využiť pre deti od 3 do 15 rokov. Hry vychádzajú z výchovno – vzdelávacích programov Meďa.

Jazyk: slovenský

              Licencia:
              - rodina / s postihnutím jedinca, cenovo najvyhodnejšia
              - 1 PC
              - multilicencia / pre školy a inštitúcie

Program 22 HER je multimediálny, vytvorený pre Windows 95 a vyšší. S tým súvisí aj vyššie nároky na vybavenie počítača. Odporúčame počítač PC / Pentium 90 a lepší / 600 MB na pevnom disku / 16 MB pamäte RAM (lepšie 32) / zvukovú kartu / CD-ROM mechaniku / reproduktory / grafickú kartu s viac než 256 farbami a rozlíšením minimálne 800x600.V programe si zvolíme skupinu hier/kapitolu, ktorú chceme vyskúšať. Napr.:

V kapitole Logika si môžete vybrať zo čtyroch logických hier. V jednej z nich, ktorá sa nazýva Cestár, máte za úlohu zostaviť cestu pre auto od štartu k cieľu. Postupným klikaním na jednotlivé polia cesty otáčate časti cesty tak, aby cesta medzi štartom a cieľom bola neprerušená.

V štyroch postrehových hrách sa naučíte rýchlej reakcii, odhadu a postrehu. V hre, ktorá se nazýva Bumbác máte za úlohu stisnutím medzerníka vypustiť v pravú chvíľu z vrtuľníku guľu, ktorá rozbije vždy jednu kocku z hradu. Letové hladiny vrtuľníka sa stále znižujú a vy musíte rozbiť celý hrad z kociek tak, aby vrtuľník mohol preletieť i tesne pri zemi.

V kapitole Pexesá, máte na výber zo šiestich rôznych druhov pexesa. Ponúkame vám štandardné obrázkové pexeso, pexeso s tieňmi, alebo so zväčšenými detailmi. Vo zvukovom pexese musíte ku zvukovému podnetu nájsť zodpovedajúci obrázok, pexeso s písmenkami vás naučí abecedu a matematické pexeso sčítanie a odčítanie.

V kapitole Počítanie vám ponúkame štyri jednoduché matematické hry. V hre Nakúp a zaplať musíte najprv nakúpiť najviac päť predmetov za určenú sumu peňazí a potom celý nákup zaplatiť z ponúknutej hotovosti.

V štyroch hrách s písmenkami si môžete zahrať písmenkový tetris, nájsť skryté slovo ve variante obľúbenej detskej hry Šibenica, nájsť čo najviac rôznych slov z písmen ponúknutého slova a v magickom štvorci Krížom krážom pospájať čo najviac písmen do zmysluplných slov.