Communicator 5 Gold + Slovenský hlas Laura

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
Úvod > Tobii softvér pre AAK, alternatívna komunikácia > Communicator 5 Gold + Slovenský hlas Laura
 

Communicator 5 Gold + Slovenský hlas Laura

Communicator 5 Gold špeciálny program na hlasový výstup so slovenským hlasom Laura a slovenskou klávesnicou. Umožňuje ľahšie ovládanie PC, editáciu textov...
876,00 €
:
 

Communicator 5 Gold program na hlasový výstup (so slovenským hlasom Laura) a slovenskou klávesnicou - nová technológiia, modernejší dizajn, jednoduchšie ovládanie a vylepšené funkcie, ešte rýchlejšie písanie slov a iné.

Výhodná cena + prístup zadarmo na online komunitu myTobiiDynavox.com.

Vyskúšajte - kliknite na 30 dňovú Demo verziu ZADARMO klikni sem na Download Software.
K programu si stiahnite Demo verziu slovenskeho hlasu Laura.

 

Communicator 5 Gold je komunikačný softvérový balík pre alternatívnu a augmentatívnu komunikáciu (AAK). Navrhnutý tak, aby ľudia so zdravotným postihnutím mali lepší spôsob komunikácie a boli nezávislí. Komunikátor konvertuje text a symboly do jasnej reči (obsahuje vysoko kvalitný mužský a ženský hlas), umožní Vám prístup k počítaču,  a dokonca umožní ovládať zariadenia a spotrebiče vo Vašom okolí. Komunikujte kedykoľvek a tak, ako Vám to vyhovuje  pomocou komunikátora, ktorý vám zabezpečí kontrolu a nezávislosť.

Jazyk menu programu: anglický  alebo nemecký      
Licencia:
1 užívateľ - 3 aktivácie pre Windows  + Bonus 1 aktivácia Slovenský hlas pre Windows (viac aktivácií za príplatok)

          
           Možnosť nastavenia
:
Slovenský hlas Laura + slovenská klávesnica.
 

Komu je Communicator 5 určený?
Tobii Communicator 5 je určený pre všetkých jedincov s komunikačnými problémami v rôznych štádiách. Je ideálny tiež pre nastavenia stránky a komunikačných tabúl, pre rečových terapeutov, špeciálnych pedagógov, rodinných príslušníkov a opatrovateľov. Kompletné riešenie: 15.000 symbolov, mužský a ženský hlas.

Efektívna komunikácia.
V dnešnom svete je schopnosť komunikácie tvárou v tvár stále dôležitejšia. Prístup k e-mailom a správam posilňuje nezávislosť a kvalitu života mnohých užívateľov AAK. Byť schopný viesť súkromné a osobné rozhovory bez pomoci ďalšej osoby, má obrovský význam pre mnoho ľudí a to všetko je možné pomocou Communicatora 5.

Tobii Communicator 5 umožňuje vysokú úroveň zosobnenia a je pre viac užívateľských profilov. Začať s ním pracovať by ani nemohlo byť jednoduchšie : v priebehu niekoľkých minút je schopný byť v prevádzke a pripravený na rozhovor, vydávať rozkazy, posielať textové správy alebo surfovať na internete. S možnosťou predpokladu slov, fráz a komunikácie výkonne šetrí čas. Komunikácia je teda oveľa rýchlejšia ako kedykoľvek predtým.

Rozšírené funkcie.
Tobii Communiacator 5 je vhodný pre všetky úrovne kognitívnej a fyzickej schopnosti, predstavujúc symboly a obrázky pre užívateľov, ktorí nemôžu písať. Umožňuje výber z rozloženia klávesnicového, telefónneho a počítačového prístupu pre užívateľov,  ktorí túto schopnosť ovládajú. Použitím rôznych Tobii softvérových produktov (Tobii Sono Suite software products) môže byť funkčnosť Tobii Comunicator  rozšírená ešte ďalej.

Tobii Communicator tiež podporuje širokú škálu vstupných metód  od  klávesnice a myši, skenovania, prepínania až po kontrolu pohybov hlavy a oka. A ktorúkoľvek metódu použijete, s Tobii Communicator 5 môžete použiť spínač infračerveného svetla na kontrolu prostredia, ktorým Vám umožní ešte väčšiu nezávislosť.

Zahrnuté funkcie: IR ovládanie prostredia, Email, SMS, telefónne funkcie, chat, kalendár, obrázky, prehliadač obrázkov atď.

Systémové požiadavky

KOMPONENT VLASTNOSŤ
Pc 2GHz alebo rýchlejší x86- or x64-bit procesor
Pamäť (RAM) 2.0 GB RAM
Hard Disk 3.0 GB voľného miesta
Display 800 x 600 alebo vyššie rozlýšenie, 1020 x 786 je odporúčané
Operačný systém Communicator 5 beží na 32-bit a 64-bit verziách operačných systémov od firmy Microsoft.
– Windows 7 (32-bit or 64-bit)
– Windows 8 (32-bit or 64-bit)
– Windows 8.1 (32-bit or 64-bit)
Internetový prehladač Mozilla Firefox 31 alebo novšia verzia je odporúčaná
.NET verzia 4.5
Podporované PCEye Go, I-Series and I-Series+
Ďalšie vlastnosti 

Pripojenie k internetu je potrebné pre aktiváciu licence. 

 
- údaje sú informatívne, overte si aktuálnu ponuku.