Tobii PCEye Plus navigácia + ochranné púzdro v cene

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
Úvod > Tobii Eye Gaze zariadenia > Tobii PCEye Plus navigácia + ochranné púzdro v cene
 

Tobii PCEye Plus navigácia + ochranné púzdro v cene

Tobii PCEye Plus očná navigácia je najlepším štartom do sveta bez dotykového ovládania počítača pomocou očnej navigácie pre menej skúsených užívateľov.
:
 
Zvyknite si na Eye tracking a začnite s AAK  / alternatívnou komunikáciou - Komunikujte, hrajte a učte sa!
Tobii PCEye Plus očná navigácia s Gaze Point je najlepším štartom do sveta bezdotykového ovládania počítača pomocou očnej navigácie pre menej skúsených užívateľov, ktorí získajú jednoduchý a efektívny spôsob, ako sa naučiť používať sledovanie očí a interakciu s pohľadom.

Tobii PCEye Plus očná navigácia s Gaze Point na bezdotykové ovládanie počítača je zjednodušená forma tradičnej počítačovej myši. Nahrádza jednoduché kliknutie myšou, čo vám umožní navigovať myš a ovládať váš prenosný počítač alebo stolný počítač s  pomocou Vašich očí. Užívateľom  umožní čítať, vzdelávať sa, objavovať, maľovať, hrať sa, kresliť, vytvárať hudbu, atď.
S PCEye Plus zažijete veľa úspechu a príležitostí učiť sa i baviť sa.

Prenosné a flexibilné
PCEye Plus je vhodné pre väčšinu notebookov a stolových počítačov s lepším výkonom a veľkosťou obrazovky až do 27”. Spracovanie prebieha v PCEye Plus, čo zvyšuje možnosť použitia aj na starších a menej výkonných počítačoch. Navyše dlhý kábel umožňuje používať očnú navigáciu na externom monitore a port prepínača umožňuje použitie prepínača priamo tam, kde je to potrebné.

Rozmer: 22x18x322 (mm)    
Hmotnosť: 280 g
Kompatibilita s Windows 7, 64-bit. / Windows 8.1  / Windows 10
Kompatibilita s programom: Windows Control2 alebo Gaze Point 2

Odporúčané systémové požiadavky:
2 GHz dual core, 2 GB RAM
450 MB voľného disku pre inštaláciu
.NET 4.5 musí byť nainštalovaný na zariadení
USB 2.0 alebo vyššie
Veľkosť obrazovky až do 27”
Vertikalna plocha 5-10 mm pod obrazovkou monitora / na upevnenie magnetickej platničky, ktorá slúži na upevnenie očnej navigácie.

Doporučujeme k PCEye Plus zakúpiť špeciálny program:
- Grid 3
Tobii Communicator 5 Gold
- SensoryEye Fx
- Look to Learn,
a iné.
- Tobii Gaze Viewer jedinečný špeciálny program na lepšie zhodnotenie kognitívnych úrovní klienta pomocou Eye Tracking - snímania pohybov očí. 

Možnosť dodať za príplatok zariadenie EyeR na ovládaním okolitého prostredia t.j. pomocou infračerveného rozhrania, vrátane ovládania senzorických miestností, IRČ hračiek, televízorov a inteligentných domácich funkcií. Zariadenie sa pripojí cez USB k stolovému počítaču alebo prenosnému počítaču, infračervený signál sa nasmeruje na určené zariadenie a prevezme kontrolu nad ovládaním.