Skenovacie pero ScanMarkerAir Deluxe

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
Pero Scan C-Pen > Skenovacie pero ScanMarkerAir Deluxe
 

Skenovacie pero ScanMarkerAir Deluxe

NAJPREDÁVANEJŠIE Pero ScanMarkerAir Deluxe je ručný bezdrôtový skener s Bluetooth + USB + Slovensko - Anglický hovoriaci slovník pre Windows. Pero šetrí váš čas.
237,00 €
:
 

Pero ScanMarkerAir Deluxe je ručný bezdrôtový skener s príslušenstvom v kompletnej výbave a rozšírenou zárukou.

Dodávame:

  • typ Deluxe - obsahuje Bluetooth + USB + Slovensko - Anglický hovoriaci slovník pre Windows na CDRom.
  • typ Deluxe - obsahuje Bluetooth + USB

Popis:
Zberač informácií scanuje text a následne číta text cez zariadenie, číslice, bankové OCR znaky, čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku (Win/Mac), prípadne smartfónu alebo tabletu (iOS/Android).

Pripojenie k počítaču je prostredníctvom Bluetooth 4.0 alebo cez USB port. Okrem rozpoznania textu prostredníctvom OCR a poslania do počítača (Text-to-Cursor), je možné text prečítať (Text-to-Speech) alebo preložiť.

Kompatibilita: Windows 7/8/10, Mac s BT 4.0 + OS X 10.8+, smartfóny a tablety s BT4.0 a iOS 7.0+ alebo Android 4.3+.

Súčasťou dodávky je kompletné príslušenstvo (BT 4.0 USB ad, USB kábel, nabíjačka a rozšírená záruka 36/24).

Pero ScanMarkerAir Bluetooth Delux svojim vzhľadom pripomína fixku alebo pero. Skenovanie textu sa vykoná presunutím skenera ponad tlačený text. Zoskenovaný text sa ukáže v počítači vo vybranej aplikácii na mieste, kde bol postavený kurzor. Vysokú kvalitu prevodu textu zabezpečuje  OCR softvér s podporou viac ako 50 jazykov. Je samozrejme podporovaná slovenčina alebo čeština. Podporované sú aj čínske, kórejské, japonské znaky a azbuka.

Ideálna, cenovo dostupná pomôcka pre štúdium. Digitálny zvýrazňovač okamžite prenesie výpisky z Vašej učebnice, knižky rovno do počítača. Pri výuke cudzích jazykov oceníte funkciu okamžitého prekladu skenovaného textu a funkciu Text-to-Speech, ktorá Vám text prečíta a umožní Vám naučiť sa správnu výslovnosť. ScanMarkerAir je taký malý, že ho môžete mať stále so sebou. Zmestí sa do vrecka. Môžete si ho napr. zobrať do knižnice a nepotrebujete pritom ani notebook, lebo skener spolupracuje s väčšinou smartfónov a tabletov.

Hlavné funkcie:

  • Text-to-Cursor - prenášanie textu do počítača do akejkoľvek aplikácie. Ultrarýchle skenovanie až 20 cm/s.
  • OCR - prevedenie textu (znakov a číslic) z papiera do digitálnej podoby. Podpora pre viac ako 50 jazykov vrátane slovenčiny a češtiny
  • Text-to-Speech - integrovaná funkcia rozprávania skenovaného textu (iba pre vybrané jazyky)
  • Preklad - prekladá slová a celé vety vo viac ako 40 jazykoch (experimentálna funkcia, vyžaduje pripojenie na internet) 
  • Čiarové kódy - rozoznáva čiarové kódy (iba Windows)
  • Image Scanning - tam, kde sa nedá rozoznať text pomocou OCR, je možné preniesť dáta ako obrázok (matematické, chemické zápisy, písané písmo, podpis...)