Pero Scen C-Pen TS-1

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
Pero Scan C-Pen > Pero Scen C-Pen TS-1
 

Pero Scen C-Pen TS-1

Skenovacie pero Scen C-Pen TS-1 presnejšie a 2.5x rýchlejšie ako Scan Marker. Využitie: v bankovníctve, poisťovníctve, fin.služby, lekári, učtovníctvo, dane…
209,00 €
:
 

Skenovacie pero Scen C-Pen TS-1 pre tých, pre ktorých je presnosť a rýchlosť na 1. mieste.  Presnejšie a je 2.5x rýchlejšie ako Scan Marker. Využitie: v bankovníctve, poisťovníctve, fin.služby, lekári, učtovníctvo, dane… . Pripojenie k PC / Mac je len cez USB.

Skenovacie pero Scen C-Pen TS-1 Vás oslobodí od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí posúvať pero riadok po riadku po texte, alebo číslach alebo čiarového kódu a tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii.

Obsahuje funkciou text to Speech s pripojením cez USB. Rýchlosť čítania skenera až 25cm/s. Veľkosť skenovaného písma môže byť v rozmedzí 5 až 28 tlačových bodov. Dodáva sa s novým textovým editorom pre Windows s integrovanou funkciou prerozprávania textu a s možnosťou okamžitého prekladu textu. Zberač informácií, ktorý číta text a číslice a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, elektronického prekladača a pod. .

Má miniatúrne rozmery (117x14x22 mm) a hmotnosť iba 50g. Veľmi dobre ho môžete využiť napr. s prekladovým slovníkom pre Windows.

 

Dodávame model:

  • Deluxe - Inštalačné CD s ovládačmi a C-Pen aplikáciami pre Windows, Mac OS X, podložku C-Pad vo formáte PDF + Anglicko-Slovenský hovoriaci slovník pre Windows. Obsahuje hlasy aj aplikaciu pre TTS (text to speech).
  • Štandard - Bez inštal. CD. Stiahnutie ovládačov len pomocou jednoduchého manuálu a C-Pen aplikáciami pre Windows, Mac OS X, podložku C-Pad vo formáte PDF, bez slovnika.


Technické požiadavky: 
- Systém: Windows 10, Mac OS X 10.7 a vyšší
- 200 MB HDD a CD-ROM drive 
- USB port (USB1.1 or 2.0)