Tobii PCEye Mini očná navigácia

 
 
 
rotator2.jpg rotator2_1.jpg rotator3.jpg rotator5new.jpg
 
 
 
Klávesnice, Myši > Tobii PCEye Mini očná navigácia
 

Tobii PCEye Mini očná navigácia

NOVINKA! Tobii PCEye Mini - špeciálna počítačová myš je najnovšia a najmodernejšia pomôcka pre bezdotykové ovládanie počítača, funkciami plne nahrádza klasickú PC myš. – dĺžka ako pero.
:
 

Pozrite si video Tobii PCEye Mini  -  Kliknite TU a pozrite si užitočné videa a konkrétne možnosti oládania.

 

Popis Tobii PCEye Mini - špeciálna počítačová myš je najnovšia a najmodernejšia pomôcka pre ľudí, ktorý nemôžu ovládať počítač rukami. Možnosť použitia bez špeciálneho softvéru, len ako náhradu za klasickú PC myš.

Výber (akcie) sa vykonáva upreným pohľadom do jedného miesta, prípadne žmurknutím.

Snímanie kamerou z diaľky - hlava je úplne voľná (použitie bez okuliarov, bez ukazovadiel či iného príslušenstva).

Tobii PCEye Mini je ľahké a prenosné zariadenie prichytené pod obrazovkou počítača pomocou magnetickej platničky sa pripája k počítaču do portu 2USB., alebo 3USB

Tobii PCEye Mini je prenosné zariadenie, ktoré nahrádza tradičnú počítačovú myš. Pracuje na stolových počítačoch s menšou obrazovkou a na notebookoch s operačným systémom Windows.

Táto špeciálnamyš slúži užívateľovi na získavanie informácií, ku vzdelávaniu a práci a je účinným pomocníkom v domácom prostredie, v škole, u lekára, v opatrovateľskom centre ako aj v zamestnaní.

   Komunikácia - Nezávislosť - Kreatívnosť - Diaľkové ovládanie prostredia - Sociálne siet

 

 

 

 

 


Technické parametre: datastream: 60Hz/Spotreba energie: piemerne 1,5 W/Procesná jednotka: Tobii EyeChip™ so vstavaným spracovaním dát/Rozhranie: USB 2.0 alebo USB3.0 /Vzdialenosť užívateľa od zariadenia: 45 cm - 85 cm/Priestor zachytávajúci pohyby hlavy: >35 cm × 30 cm ellipse (pri vzdialenosti 55cm)/Veľkosť obrazovky: odporúčané používanie do veľkosti 19”/Rozmery: 170mm × 18mm × 13mm/Hmotnosť: 59g.
Systémové požiadavky:USB 2.0 alebo vyššie/Operačný systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10/1 GHz, 2 jadrá/pamäť 2 GB RAM/Grafika 60 MB VRAM Pixel Shader 2.0 alebo vyššie/450 MB voľného miesta na disku pre inštaláciu softvéru PCEye Mini/.NET 4.5 musí byť nainštalovaný na zariadení

Stránka výrobcu: http://www.tobiidynavox.com/pceye-mini